Co ostatnio sobie kupiliście?

Dyskusje na absolutnie każdy temat np. informatyka, kino, książka, muzyka, sport itp.
Awatar użytkownika
Eden

Co ostatnio sobie kupiliście?

Post autor: Eden »

Ja dzisiaj wydałem w internecie prawie 600 zł - a nie mam wyrzutów sumienia.

200 zł - buty zimowe - niedawno zakupiłem tej samej sprawdzonej marki półbuty, na wiosnę.

140 zł - granatowe spodnie bawełniane chinosy.

80 zł - Przeceny w Atlas for men - dwie bluzy z długim rękawem, w prezencie elektryczna maszynka do golenia.

100 zł - dobra kamerka internetowa z b. dobrym mikrofonem. W internecie ktoś się wypowiadał, że używa tej kamerki A4 Tech na Linuksie i działa dobrze.

10 Euro - wpłacone środki na saldo ProtonVPN - są przeznaczone na potrącenia abonamentu za VPN.

Następne zakupy za miesiąc.
admin
Administrator
Kontakt:

Re: Co ostatnio sobie kupiliście?

Post autor: admin »

:arrow: Zegar na biurko marki Sencor - 43 PLN
Awatar użytkownika
Eden

Re: Co ostatnio sobie kupiliście?

Post autor: Eden »

Opinie o kamerce internetowej A4Tech PK-910H

cena 100 zł

Na Windowsie 10 działa bezawaryjnie, dźwięk trochę ciszej od mikrofonu analogowego.
Na Linuksie Mint muszę używać mikrofonu analogowego Tracer - dźwięk mikrofonu z kamerki tylko czasem działa, częściej A4Tech PK-910H ma brak dźwięku z kamerki pod Linuksem.

Z zakupu jednak jestem zadowolony - nie wiedziałem, że na Linuksie Mint często pojawia się problem - brak dźwięku z kamerki. Ale posiadam mikrofon analogowy Tracer - i jest on znacznie głośniejszy.

Na filmikach jednak widać, że pacjent jest znacznie zalekowany - i nie nadaje się to do publikacji w internecie.
ODPOWIEDZ