Od dziś prawie wszędzie na forum można pisać bez logowania

Wszystko co jest związane z tym forum
admin
Administrator
Posty: 191
Rejestracja: 15 marca 2018, 20:29 - czw
Kontakt:

Od dziś prawie wszędzie na forum można pisać bez logowania

Post autor: admin »

Zachęcam jednak do rejestracji bo daje ona dużo większe możliwości np. takie jak powiadomienia o odpowiedziach, Prywatne Wiadomości, zakładki i wiele, wiele innych.
Maksiu

Re: Od dziś prawie wszędzie na forum można pisać bez logowania

Post autor: Maksiu »

To znaczy niby gdzie?
Awatar użytkownika
Eden
Posty: 42
Rejestracja: 26 kwietnia 2018, 21:20 - czw

Re: Od dziś prawie wszędzie na forum można pisać bez logowania

Post autor: Eden »

Zbyszka od dawna nie interesuje forum, ale nie sprzeda Evotu za 1.000 zł, bo przestałby być kimś w internecie.

Uważamy, że Forum Medycyna Schizo.pl ma wydźwięk, jak izolatka w psychiatryku. To powinno być jak kopia działów z Evot - ale połączone jakoś tematy w kategorie, aby było wszystko co na Evot, ale nie aż tyle działów.

Ludzie są jak trawa, zwiędną i uschną - to ostatnie ich forum, domagają się końca Evot - Edena kochają, ale nie lubią - niech odejdzie z psychiatrii online po Wigilii. Od nowego roku 2022 niech żyje, a nie nadaje na internecie Satanic Christian, Rozkminy Filozofa i koniec Kościoła.

Schizofrenia.org.pl - 10 fanów chce, aby Eden do Wigilii wprowadził na TOP - Szukaj schizofrenia forum, Szukaj blog schizofrenia, Szukaj schizofrenia leczenie ziołami.

Wola nieprzyjaciół z Evotu - po sylwestrze ktoś zarejestruje Schizofrenia.org.pl . Jeśli zapamięta - skopiuj bloga, dopisz rodzaje schizofrenii od Kępińskiego, obowiązkowe przekierowania 301 SEO domen schizofrenia.net.pl i Uzdrowionaschizofrenia.pl (na razie uznano 52 linki z 20 domen, uznaje się, że to nowy adres SEO przekierowanych jako 301 domen) - wtedy nowy szef Schizofrenia.org.pl - otrzyma TOP10 dla hasła - Szukaj: "schizofrenia forum".
Ludzie proponują, aby Eden wprowadził na TOP10 Schizofrenia.org.pl jako "blog schizofrenia" - a jeśli ktoś podejmie się to w nowym roku prowadzić, dopisze forum dyskusyjne, jeśli Evot padnie.
Nikt z Evot nie planuje zawitać na nowym forum - to oczekiwanie, kiedy koniec Evotu. Edenowi powiedziano - odpuść i żyj, zajmij się szukaniem kobiety.
ODPOWIEDZ